Aktualności
Komentarzy [0]
2013-06-27 11:45:16
Tullio Avoledo – pisarz, jasnowidz, bankier. W odpowiedziach na pytania użytkowników portalu Metro 2033 zapowiada kontynuację Korzeni niebios. Tym razem bohaterowie zejdą do podziemi, do tuneli mediolańskiego metra. Opowiada także o tym, co wie o Polsce, jakiej muzyki słuchał pisząc Korzenie niebios oraz jakie są jego ulubione potrawy. Odpowiedzi Tullia, zwłaszcza dotyczące jego zdolności paranormalnych, rzucają nowe światło na ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-24 20:45:22
"Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jestem fanem Terry'ego Pratchetta i uważam jego podpis pod książką za swego rodzaju gwarancję jakości, co nie znaczy bynajmniej, że traktuję twórczość tego pisarza bezkrytycznie. Jeśli natomiast chodzi o Stephena Baxtera, to dotąd nie zdarzyło mi się czytać niczego, co popełnił. W związku z powyższym nie miałem żadnego wcześniejszego wyobrażenia odnośnie do ewentualnego wyniku ich współpracy. Niestety, ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-24 18:51:13
Jak donosi oficjalna polska strona poświęcona twórczości i osobie brytyjskiego pisarza - Masterton po raz drugi w tym roku zawita do Polski. Stanie się to już wkrótce, bo w lipcu. Więcej o tym wydarzeniu tutaj.

Komentarzy [0]
2013-06-21 15:55:56
"Bogowie w gatunku fantasy dzielą się z grubsza na dwie grupy – na tych nieingerujących w sprawy śmiertelników i tych uznających swoich wyznawców za doskonałe narzędzie do wypełnienia własnego planu. Debiut Toma Lloyda, saga Królestwa zmierzchu, wpasowuje się dość pokrętnie w ten drugi typ. Autorzy rozpoczynający swoją karierę w fantasy w jakichś dziewięćdziesięciu procentach przypadków opierają też swoje pierwsze powieści na bardzo ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-18 13:58:28
"Od wydania Kwiatu paproci, pierwszej odsłony Kronik Arkadyjskich, minął prawie rok i choć w związku z małym rozrzutem czasowym (jaki spotkać możemy w przypadku niektórych serii wydawniczych) zwykły czytelnik raczej nie powinien się spodziewać spektakularnych zmian w stylu pisarza, jest jeszcze druga strona medalu. Przez rok zagorzały i pragnący rozwoju czytelnik jest w stanie przeczytać kilkadziesiąt pozycji, które w większym lub mniejszym ... (Czytaj więcej)

Polecamy
Komentarzy [0]
2013-06-13 18:01:29
Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" oraz Gazeta "Skafander" zaprasza do wzięcia udziału w drugim konkursie poprzedzającym XI Zamojskie Spotkania z Fantastyką. Tym razem do wygrania jest książka "Belladonna" autorstwa Anne Bishop, ufundowana przez Wydawnictwo Initium. Aby otrzymać książkę, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie, które brzmi: "Czym jest efemera" Odpowiedz prosimy wysłać na e-maila: ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-12 21:03:13
Na części konwentowej Ziem Jałowych funkcjonował będzie Games Room - miejsce dla osób, które pragną zrelaksować się przy ciekawej planszówce czy karciance. Uczestnicy będą mieli możliwość wypożyczenia i zagrania w jedną z wielu gier - dokładną listę znajdziecie tutaj. Wszystkich zainteresowanych nabyciem koszulki lub naszywki OUTPOST i Ziem Jałowych zapraszamy do zapoznania się z tym tematem - pamiętajcie, że dzięki przedpłacie zaoszczędzicie ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-11 15:11:06
Przybywam podbić Waszą planetę. Mam nadzieję, że jesteście gotowi na wyzwanie, bo kiedy przybędę – nie będzie litości. Każdy z Was może być świadkiem mojego lądowania! Dzięki mojemu tęczowemu majestatowi, który zmieścić się w moim ciele nie może, będzie to niezłe show. Jak chcecie, to możecie zarezerwować sobie miejsce (w systemie Rezerwix.pl za marne 40 złotych za całą imprezę) albo przyjechać bez rezerwacji - miejsca starczy dla ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-10 21:21:48
W wykonaniu Thomasa, jak zawsze. Materiał w galerii poniżej.

Komentarzy [0]
2013-06-10 21:08:03
Już po raz czwarty zapraszamy Was na naszą cykliczną imprezę poświęconą wszelakiej fantastyce, która odbędzie się 20.07.2013 tradycyjnie w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. W tym roku program jest przygotowywany wspólnymi siłami 3 Podhalańskich klubów fantastyki: Nowotarskiego Klubu Fantastyki NKF, Rabczańskiego Klubu Fantastyki Rabkon oraz, po raz pierwszy w historii naszej imprezy, Zakopiańskiego Klubu Fantastyki SIGIL. Po raz kolejny ... (Czytaj więcej)


Pozostałe
<<   [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]    >>   


Literatura
Główne Menu


Patronujemy
Aktywność użytkowników
madda99 zarejestrował się! Witamy!
_bosy skomentował Blood 2: The Chosen - recenzja
_vbn skomentował Mapy Starego Świata
wokthu zarejestrował się! Witamy!
_Azazello Jr skomentował Gdzie diabeł nie mówi dobranoc. "Mistrz i Małgorzata”, Michaił Bułhakow - recenzja
Gabbiszon zarejestrował się! Witamy!
Liskowic zarejestrował się! Witamy!
_Kamila skomentował "Brudnopis", Siergiej Łukjanienko - recenzja

Więcej

0.034 sek