Aktualności
Komentarzy [0]
2013-06-10 21:42:51
"Czas poza czasem to jedna z wcześniejszych powieści Philipa Kindred Dicka. Napisana w 1958 roku zdaje się często pomijana i niezauważana nawet przez fanów twórczości „Dostojewskiego SF”, jak określił autora wybitny tłumacz jego twórczości, Lech Jęczmyk. Czy zasłużenie? " Zapraszamy do lektury recenzji książki Czas poza czasem. Książkę do recenzji dostarczyło Wydawnictwo Rebis

Komentarzy [0]
2013-06-04 23:08:36
"O Szaleństwie… pisać mi trudno, z wielu powodów. Pierwszy z nich, najbardziej oczywisty, to fakt, że autorem książki jest mój redakcyjny kolega, Grzegorz Gajek, który pozycją tą znaczy swój debiut literacki. Drugi to głębokość ambiwalencji odczuć po lekturze, w jaką wpędziła mnie powieść. Ale zacznijmy od początku…" Zapraszamy do lektury drugiej recenzji książki Szaleństwo przychodzi nocą, której ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-01 19:56:04
Devin Jones, student college’u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu – i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam... Życie nie zawsze jest ustawioną ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-05-18 20:34:35
"Nie da się ukryć, że po ogromnym sukcesie trylogii Millennium Stiega Larssona szwedzkie kryminały stały się bardziej popularne. Przybywa pisarzy, przybywa książek, przybywa filmów. Mniej lub bardziej udanych, ale jednak. Do mnie tym razem trafiła książka Carin Gerhardsen, kolejny kryminał szwedzkiej pisarki debiutującej rok wcześniej powieścią Domek z piekarnika. " Zapraszamy do lektury recenzji książki Najmroczniejsza ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-05-14 14:51:52
"Mało które miasto wzbudza tyle emocji co Konstantynopol. Ta nazwa, mimo iż nieaktualna – obecnie to Stambuł - nadal odgrywa ważną rolę w świadomości wielu ludzi, wszak zwierzchnikiem prawosławia jest patriarcha Konstantynopola właśnie. Można śmiało stwierdzić, że to swoiste miasto – palimpsest, na którym historia, jak mało gdzie, odcisnęła swe niezatarte piętno. Starożytni Grecy, Rzymianie, Turcy a nawet ... (Czytaj więcej)

Polecamy
Komentarzy [0]
2013-06-08 06:56:36
Mamy przyjemność, wraz z wydawnictwem Rebis, zaprosić Was do konkursu, w którym wygrać można cztery komplety "Kwiatu paproci" oraz "Adamantowego miecza" Dominika Sokołowskiego. Chętni muszą do dnia 16.06.13 wysłać na mail konkurs@unreal-fantasy.pl odpowiedź na następujące pytanie: Z ilu tomów składają się Kroniki Arkadyjskie? Prosimy załączać do wiadomości swoje dane osobowe - zaraz po wylosowaniu zwycięzców, ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-02 19:32:02
Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i tym razem  na konwencie pojawią się znane osobistości - zapraszamy do zapoznania się z listą gości (Robert Szmidt, Darek Kocurek, Michał Gołkowski, Lotar Knives), których będziecie mieli okazję spotkać na tegorocznych Ziemiach Jałowych. Ponadto postanowiliśmy przedłużyć termin przyjmowania przedpłat oraz zgłaszania punktów programu - macie jeszcze czas do 16 czerwca. ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-06-01 15:55:00
Thomas Percy opublikował nową wideorecenzję - materiał w załączniku!

Komentarzy [0]
2013-05-28 19:45:11
Evangelist to polski zespół, który w roku w 2011 zadebiutował albumem In Partibus Infidelium. W środowisku doom metalowym zawrzało – krakowianie nazwani zostali, niemal jednogłośnie, polską nadzieją gatunku, przy czym i źródła zagraniczne nie szczędziły pochwał. Siły Evangelist nie dopatrywano w nowatorskim podejściu do tematu; wręcz przeciwnie, zespół realizował założenia gatunkowe z surowością i niemal ... (Czytaj więcej)

Komentarzy [0]
2013-05-26 15:29:59
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakładki Program, gdzie zapoznacie się z kilkoma atrakcjami, które zostały już zatwierdzone na tegoroczną edycję Ziem Jałowych. Informujemy również, że podobnie jak w latach ubiegłych, po Grze Terenowej odbędzie się  aukcja nagród - gracze będą mieli możliwość wylicytowania ciekawych nagród rzeczowych za zdobyte podczas gry Punkty Doświadczenia. W porównaniu do zeszłego roku ... (Czytaj więcej)


Pozostałe
<<   [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]    >>   


Literatura
Główne Menu


Patronujemy
Aktywność użytkowników
madda99 zarejestrował się! Witamy!
_bosy skomentował Blood 2: The Chosen - recenzja
_vbn skomentował Mapy Starego Świata
wokthu zarejestrował się! Witamy!
_Azazello Jr skomentował Gdzie diabeł nie mówi dobranoc. "Mistrz i Małgorzata”, Michaił Bułhakow - recenzja
Gabbiszon zarejestrował się! Witamy!
Liskowic zarejestrował się! Witamy!
_Kamila skomentował "Brudnopis", Siergiej Łukjanienko - recenzja

Więcej

0.045 sek